desktop-14x5-de-blue-collar-03

Hungary, Környe, Adhesive Technologies

Gépkezelő Operátor

A Henkelnél Te alakíthatod a játékszabályokat és a karrierutadat. Engedd szabadjára vállalkozói szellemedet, valósítsd meg ötleteidet globális csapatunk tagjaként. Vezető márkáink és technológiáink, kiválóan teljesítő üzletágaink számtalan lehetőséget biztosíthatnak számodra képességeid kibontakoztatásához, új utak felfedezéséhez. Bizalmon és befogadáson alapuló, vibráló és sokszínű kultúrában fejlődhetsz a Henkelnél, és karriered során hozzájárulhatsz a fenntarthatóbb jövő megteremtéséhez. Ha Te is az vagy, aki meg akarja változtatni a világot, csatlakozz csapatunkhoz és alakítsd velünk a jövőt!
Do you dare to make an impact?

AMIT TŐLÜNK VÁRHATSZ

  • Biztonságos, családias munkakörnyezet
  • 3 műszakos, 8 órás,H-P munkarend
  • Változatos munkakör (pl: új termékek fejlesztése, nem sori munka)
  • Stabil gazdasági háttér
  • Túlóra lehetőség szombati napon

AMIT TŐLED VÁRUNK

  • Precíz és önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód
  • Megbízhatóság
  • Szabályok, előírások betartása
  • Minimum 8 általános
  • Termelés támogatási feladatok ellátása
  • Kézi anyagmozgatás
  • Előny: Vegyiparban szerzett tapasztalat, Targonca jogosítvány, Szakmunkás/szakközépiskolai végzettség

JUTTATÁSOK

  • 13. és 14. havi fizetés
  • Kiemelkedően magas Cafeteria
  • Bónusz rendszer
  • Munkába járás támogatása
  • Sportkör, horgászengedély
  • Ajándék Henkel termék csomagok, kedvezményes vásárlási lehetőség
  • Vállalati egészségprogram, szűrés és magán orvosi ellátás
  • Modern multinacionális környezet

A megfelelően képzett jelentkezőket nemtől, származástól, kultúrától ,gondolkodásmódtól, generációtól, fogyatékosságtól, vallástól és szexuális irányultságtól függetlenül értékeljük.

JOB ID: req54542
Contract & Job type: Regular - Full Time
Contact information for application-related questions: career.hu@henkel.com
Please do not use this email address for sending your application or CV. To apply, please click on the "Apply Now" button below. Applications sent via e-mail will not be accepted.
Hungary_Brandbar_1460x142
Discounted access to Henkel products
Discounted access to Henkel products Smart Work / Flexible working arrangements
Smart Work / Flexible working arrangements Development opportunities
Development opportunities Corporate social responsibility programs
Corporate social responsibility programs International career opportunities
International career opportunities Healthcare coverage / Medical insurance
Healthcare coverage / Medical insurance Life insurance