desktop-14x5-dub-02

Hungary, Budapest, Adhesive Technologies

Marketing intern (m/f)

Ha a Henkelt választod, biztos lehetsz benne, hogy olyan vállalatnál fogsz elhelyezkedni, amely az ipari és fogyasztói üzletágakon belül egyaránt nagy múltra tekint vissza és jelenleg is vezető pozíciót tölt be. A vállalat célja, hogy újragondolja és tökéletesebbé tegye a mindennapokat. Ha szereted felkavarni az állóvizet, csatlakozz a világszerte több mint 47.000 úttörő személyiséget számláló közösségünkhöz. A Henkel Adhesive Technologies csapatai komplett ágazatok átalakításában vesznek részt, és ragasztóanyagok, tömítőanyagok és funkcionális bevonatok segítségével teszik lehetővé, hogy ügyfeleink versenyelőnyre tegyenek szert. Megbízható márkáinknak, korszerű technológiáinknak és radikálisan új megoldásainknak köszönhetően számtalan lehetőséged lesz új dolgokban kipróbálni magad és fejleszteni a készségeidet. Együtt fejlődhetsz jövőorientált üzletágainkkal, örömödet lelheted a sokszínű és pezsgő hangulatú vállalati kultúrában, és rátalálhatsz egy olyan helyre, ahol igazán otthon érzed magad. Mindez pedig hozzásegít majd ahhoz, hogy maradandót alkoss a fenntartható növekedés terén.

Dare to make an impact?

A FELADATAID

  • A Brand Manager és a Sales csapat támogatása
  • Kreatív eszközök lokalizálása, valamint ad-hoc riportok és elemzések készítése
  • Fordítások angolról magyarra
  • A közösségi médiával kapcsolatos tevékenységek támogatása, a márka weboldalainak frissítése és egyéb digitális platformok naprakészen tartása.
  • Kapcsolattartás a termékraktárral, a címkézési folyamat irányítása
  • POS anyagok koordinálása a marketing raktárral
  • Adminisztratív feladatok és egyéb ad hoc feladatok
  • A fogyasztói ragasztók új termékbevezetéseinek és promócióinak támogatása

A KÉPESSÉGEID

  • Legalább 1-1,5 év aktív hallgatói jogviszony (lehetőleg marketing szakon).
  • Magabiztos Excel- és PowerPoint-felhasználó, jó analitikai készségekkel
  • Magyar és angol nyelvtudás
  • Rugalmas és motivált
  • Precíz, jól szervezett, kommunikatív és kreatív
  • Minimum heti 20-25 óra munkavégzés Budapesten (rugalmas munkaidő)

JUTTATÁSOK

  • Órabér: bruttó 2000 Ft/óra, mely 6 hónap után bruttó 2400 Ft/órára emelkedhet
  • Havi étkezési hozzájárulás – nettó 25 000 Ft
  • Havi utazási hozzájárulás – nettó 5000 Ft
  • Henkel termékeknek és partnercégek termékeinek kedvezményes megvásárlása
  • Rugalmas munkaidő, Home Office lehetőség
  • Tanulási és fejlődési lehetőségek (pl. tréningek, LinkedIn Learning)
  • Nagyszerű csapat - összetartó gyakornoki közösség, multinacionális környezet
  • Izgalmas, komplex munkakör, kihívásokkal teli feladatokkal, karrierlehetőségekkel
  • Hosszútávú munkalehetőség (1+ év)

A Henkel munkavállalói változatos háttérrel, szemléletmóddal és élettapasztalattal rendelkeznek. Úgy gondoljuk, hogy a munkavállalóink egyedisége miatt vagyunk ilyen erős vállalat. Csatlakozz te is a csapathoz, és gazdagítsd a vállalatot a saját egyedi szemléletmódoddal! Minden álláspályázatot örömmel fogadunk nemre, származásra, kultúrára, vallásra, szexuális irányultságra, fogyatékosságra és nemzedékre való tekintet nélkül.

POZÍCIÓ (ÁLLÁS) AZONOSÍTÓ: 24067493
Szerződés és munka típusa: Határozatlan – Részmunkaidő
Kapcsolatfelvétel az alkalmazással kapcsolatos kérdésekhez: career.hu@henkel.com
Kérjük, hogy ezt az e-mail címet ne használja pályázata, vagy önéletrajza továbbítására. A jelentkezéshez kérjük kattintson a fenti “Apply Now” gombra. Az e-mailben küldött pályázatok nem kerülnek elfogadásra.
Hungary_Brandbar_1460x142
Discounted access to Henkel products
Discounted access to Henkel products Smart Work / Flexible working arrangements
Smart Work / Flexible working arrangements Development opportunities
Development opportunities Corporate social responsibility programs
Corporate social responsibility programs International career opportunities
International career opportunities Healthcare coverage / Medical insurance
Healthcare coverage / Medical insurance Life insurance